Gry i zabawy na panieński oraz gadżety do zdjęć [BLOG]

Jak rozkręcić imprezę? Doskonałym sposobem są wesołe gry, które przygotujesz dla bawiących się z Tobą dziewczyn. Gry i zabawy sprawią, że wszystkie dziewczyny szybko poczują klimat wieczoru. Możesz zaopatrzyć się w karty do gry na wieczór panieński z pikantnymi zadaniami do zabawy na mieście i gry w domu lub zagrać w alkoholową ruletkę. Szalone wyzwania dla przyszłej Panny Młodej sprawią, że długo będziecie wspominać wieczór panieński. Natomiast karty do gry z imieniem przyszłej Panny Młodej to świetna pamiątka z wieczoru panieńskiego.

Gry i zabawy na panieński - oczarujcie Pannę Młodą świetną organizacją imprezy!

Czas rozkręcić imprezę! Gry i zabawy podczas Wieczoru Panieńskiego to podstawa każdej tego typu uroczystości. Jest to doskonały moment aby trochę przetestować Pannę Młodą. Jednak gry i zabawy nie są przeznaczone tylko dla przyszłej żony. Wszystkie dziewczyny powinny brać udział w wyzwaniach, które sprawią, że wszystkie dziewczyny szybko poczują klimat wieczoru i będą cały czas zaangażowane. Przecież głównie chodzi o to, aby atmosfera była niezapomniana! Możesz zaopatrzyć się w karty do gry na wieczór panieński z pikantnymi zadaniami do zabawy na mieście i gry w domu lub zagrać w alkoholową ruletkę. Szalone wyzwania dla przyszłej Panny Młodej sprawią, że długo będziecie wspominać wieczór panieński. Jeśli chcecie trochę urozmaicić zabawy, przygotujcie kilka małych upominków dla przyszłej Panny Młodej i po każdej zakończonej zabawie wręczcie jej jeden upominek.

gry i zabawy na panieński

Zabawne testy, które pozwolą Wam się świetnie bawić!

Gra „Co ona wybierze?” lub „Kto najlepiej zna przyszłą Pannę Młodą” to fajny test dla koleżanek przyszłej Panny Młodej, który pozwala ocenić, jak dobrze ją znają. Dziewczyny spośród krótkich i prostych pytań wybierają daną odpowiedź, następnie porównują ją z odpowiedzią młodej. Za każdą poprawną otrzymują punkt. Wygrywa osoba, która zbierze najwięcej punktów. Alko-wyzwanie to kolejna świetna propozycja, która łączy w sobie przyjemne z pożytecznym oraz wielką dawkę dobrego humoru. Przed przystąpieniem do gry warto ustalić, jaką ilość alkoholu jesteście w stanie wypić, np. łyk drinka, jeden kieliszek wódki. Na kartach gry umieszczone zostały grafiki drinków oraz zadania w formie zdań, np. „Pij, jeśli masz na sobie coś różowego”. Pije ta osoba, do której pasuje akurat wybrane zdanie. Każde zdanie rozpoczyna się od sformułowania Pij, jeśli… i kończy inaczej, więc nikt nie ominie kolejki.

Przygotujcie dla przyjaciółki Test Przedmałżeński!

Test przedmałżeński, czy też Wiedza o sobie nawzajem to gry warte zachodu, gdyż jedna z uczestniczek imprezy, jeszcze przed jej rozpoczęciem, ma za zadanie wziąć na spytki Pana Młodego i zapisać jego odpowiedzi. W trakcie wieczoru panieńskiego Panna Młoda odpowiada na te same pytania, np. Kto będzie sprzątał w domu?, czy też „Jaką kawę pijesz?”. Następnie pozostałe uczestniczki porównują je z odpowiedziami Pana Młodego.

Jak uzyskać świetne pamiątkowe zdjęcia? Wykorzystajcie zabawne gadżety do imprezowych zdjęć!

Wieczór panieński to świetna okazja do robienia zdjęć. Dziewczyny uwielbiają przebierać się, pozować i fotografować się w różnych stylizacjach. Poza tym, panieńska impreza to jedyna taka noc w życiu przyszłej Panny Młodej i trzeba ją uwiecznić. Zdjęcia będą super pamiątką udanej zabawy w gronie najlepszych przyjaciółek. Aby fotki nie były nudne, robiąc je można wykorzystać rozmaite gadżety - wąsy i usta, tabliczki z napisami czy kolorowe okulary.

Nie zapomnijcie zabrać aparatu lub zamówić fotografa!

Już standardowo na wieczorach panieńskich oraz wielu imprezach okolicznościowych tego typu oprócz gości pojawia się również fotograf. Poza uwiecznieniem tak fantastycznej uroczystości jaką jest ostatnia noc wolności, musi się odbyć również sesja plenerowa. Duże balony z napisami, kolorowe fontanny dymne czy zabawne rekwizyty pomogą zorganizować wymarzoną sesję zdjęciową. Kreatywność i wyobraźnia bardzo się tutaj przydadzą. Cudowna pamiątka na długie lata dokładnie w takim stylu, o jakim marzysz! Dopasuj nastrój, kolory i akcesoria do swoich preferencji. Po skończonej sesji wszystkie elementy mogą być wykorzystane jako dekoracja.

Moda na fotografię przy użyciu najróżniejszych rekwizytów dotarła do nas zza zachodniej granicy. Tego rodzaju dodatki do sesji od lat cieszą się niesłabnącą popularnością. Podczas tradycyjnych zdjęć zwykle wystarcza urocze w tło i piękny widok. Dziś te wymagania uległy zmianom. Zabawne gadżety na sesję stanowią przedmioty niezbędne. Nie tylko dla zawodowych fotografów, ale również dla przyszłej Panny Młodej, która dokładając wszelkich starań o oprawę tego wyjątkowego wydarzenia, nie szczędzi wysiłku wraz ze swoimi druhnami. 

Modne fontanny dymne i kulki dymne stworzą cudowny klimat!

Ogromna ilość rekwizytów sprawia, że w zależności od  preferencji, można wybierać wesołe lub romantyczne elementy dekoracji. Mogą być również takie, które podniosą atrakcyjność zdjęć plenerowych. W ofercie posiadamy balony, konfetti, szeroki wybór flar, serpentyn, lampionów, sztucznych ogni czy tabliczek ze śmiesznymi napisami.

fontanny dymne


Tabliczki z napisami na Wieczór Panieński hitem tego sezonu!

Gadżety do zdjęć - bez nich nie może obyć się żaden Wieczór Panieński! To właśnie one sprawiają, że każda sesja jest wyjątkowa i jedyna w swoim rodzaju. Do wyboru macie bardzo szeroki wachlarz możliwości. Tabliczki do zdjęć z napisami to świetna propozycja, dzięki nim przede wszystkim można przekazać więcej treści niż za pomocą samego obrazu. Zabawne napisy takie jak „kierowniczka imprezy”, „wcale nie jestem pijana” czy „cenzura” dostarczą Wam sporo śmiechu i doskonałej zabawy! Z kolei dzięki konfetti do zdjęć wykonacie świetne ujęcia z deszczem drobnych, kolorowych pigmentów. Metaliczne konfetti przepięknie odbija światło, a wirując wokół Was da efekt doskonałej lekkości i ekspresyjności. Sztuczne wąsy, kolorowe okulary czy czy seksowne usta? Możecie mieć je wszystkie – i to na jednym zdjęciu! Wystarczy, że sięgniecie po gadżety do zdjęć w wersji mix. Dajcie się ponieść wyobraźni i stwórzcie swoje własne kombinacje.

tabliczki do zdjęć na panieński


Do sesji zdjęciowej wykorzystasz także... balony!

Balony są najprostszym i niesamowicie uniwersalnym rozwiązaniem podczas sesji na imprezach okolicznościowych. Co nie oznacza, że nie jest równie efektowny. Po zdjęciach balony można użyć do dekoracji sali. Jedyne co może Was ograniczać podczas planowania nastroju, w którym będzie utrzymana sesja, to Wasza wyobraźnia. Wykorzystajcie je tak, jak tylko chcecie. Może to będą pojedyncze baloniki z zabawnymi napisami, które będzie trzymać każda z Was? A może mnóstwo balonów wypełnionych helem, które malowniczo będą unosić się w powietrzu? Możliwości jest wiele – zdecydujcie co najbardziej pasuje do motywu przewodniego wieczoru panieńskiego. 

balony na panieński

Kolorowe flary to bardzo nowoczesny sposób na urozmaicenie sesji ślubnej. Wykorzystując kolorowy dym nadacie sesji wyjątkowo tajemniczy nastrój. Sprawią, że monochromatyczne stroje Młodej Pary będą się wyróżniać na tle barwnych świec dymnych. Należy jednak pamiętać o kilku zasadach bezpieczeństwa podczas użytkowania świec i kul dymnych. Produkt jest przeznaczony do stosowania tylko na wolnym powietrzu.


Zobacz propozycje w kategorii GRY I ZABAWY na panieński:

Gry i zabawy na panieński

Gadżety do fotek na panieński

drukuj stronę
© 2008-2020 PinkDrink.pl