40 urodziny - dekoracje na 40 urodziny, zaproszenia na 40 urodziny

Dekoracje na 40 urodziny
- zaproszenia na 40 urodziny, balony, serwetki


Dekoracje na 40 urodziny powinny być w eleganckim złotym lub czarnym kolorze. W ostatnim czasie modne są dekoracje urodzinowe rosegold! Planowanie przyjęcia urodzinowego trzeba rozpocząć od wręczenia gościom zaproszeń na 40 urodziny. Zaproszenia na 40 urodziny mogą być w kolorystyce czarno-srebrnej lub rosegold.

Do dekoracji stołu na urodziny potrzebne będą: serwetki na 40 urodziny, kubeczki papierowe, talerzyki papierowe. Toppery na tort, świeczki w kształcie liczb “40” to dekoracje na tort z okazji 40 urodzin. Tort urodzinowy jest ważnym elementem całego przyjęcia, może być dobrany pod upodobania solenizanta.

Dekoracja sali na 40 urodziny powinna składać się z balonów na 40 urodziny, girland, pomponów z bibuły. Warto podziękować gościom za przybycie na 40 urodziny, co można im wręczyć? Słodki upominek w formie mlecznych czekoladek, ciasteczek z wróżbą na pewno im się spodoba!

Jak zorganizować 40 urodziny i jakie dekoracje na 40 wybrać? Zapraszamy do czytania!

Dekoracje stołu na 40 urodziny - najmodniejszy przykład z instagrama

 

Zaproszenia na 40 urodziny 

 

Zaproszenia na 40 urodziny mogą być dopasowane do stylu planowanego przyjęcia. Modne są zaproszenia na urodziny w kolorystyce rosegold i czarno-srebrnej. Zaproszenia można wręczyć osobiście lub wysłać - najważniejsze jest to, aby kartka była elegancka i zapakowana w kopertę. W zaproszeniach do wypisania należy umieścić takie informacje, jak: imię i nazwisko gościa, dzień, godzinę, miejsce przyjęcia urodzinowego oraz potwierdzenie przybycia.

 

Zaproszenia na 40 urodziny czarno-srebrne

Zaproszenia na 40 urodziny Czarno-Srebrne pasują zarówno dla kobiety, jak i mężczyzny. Ciemna kolorystyka zaproszeń urodzinowych jest elegancka i wpasuje się w każdy klimat przyjęcia. Zaproszenia na urodziny Rosegold Black posiadają nowoczesną grafikę - są to czarne karty z motywem konfetti i napisem. Zaproszenia sprzedawane są w komplecie: 10 sztuk kopert, 10 sztuk kartek.

Zaproszenia na 40 urodziny czarne

Zaproszenia na 40 urodziny czarne

 

Zaproszenia na 40 urodziny rose gold

Jedne z najmodniejszych na czterdziestkę są aktualnie zaproszenia w odcieniach rosegold. Duża liczba 40 umieszczona na czarnym tle od razu przywodzi na myśl imprezowy klimat. Te zaproszenia spodobają się przede wszystkim kobietom ze względu na dodatek różowego złota. Są jednocześnie bardzo nowoczesne, ale sprawdzą się również na przyjęciach w klasycznym wydaniu.

 

Zaproszenia na 40 urodziny rose gold

Zaproszenia na 40 urodziny rosegoldDekoracja stołu na 40 urodziny

Dekoracje stołu urodzinowego na 40 urodziny składają się z: serwetek urodzinowych, talerzyków, kubeczków, słomek oraz upominków dla gości. Ciekawe jest stworzenie aranżacji urodzinowego stołu z wykorzystaniem dekoracji odnoszących się do 40 urodzin. Modne są serwetki urodzinowe, kubeczki i talerzyki, które posiadają napis “40th Birthday” - podkreślają ważność przyjęcia urodzinowego! 

 

kubeczki na 40 urodziny

Kubeczki na 40 urodziny - propozycja ze sklepu PinKDrink.pl

 

Talerzyki na 40 urodziny

Talerzyki na 40 urodziny - propozycja ze sklepu PinkDrink.pl

 

Serwetki na 40 urodziny

Serwetki na 40 urodziny - kliknij i kup w sklepie PinkDrink.pl

 

Jak udekorować stół na 40 urodziny? Eleganckie dekoracje stołu na 40 urodziny są w kolorystyce złotej lub czarno-złotej. Do dekoracji stołu urodzinowego potrzebne mogą okazać się bieżniki i świece! Bieżniki z satyny to dodatkowy element stołu, który można wykorzystać wielokrotnie! Bieżnik na stół z satyny jest bardzo elegancki, idealnie wpisuje się w styl glamour przyjęcia! Zapalone świece stworzą rodzinny, przytulny klimat w lokalu, czy w domu. Warto wybrać świece kule metalizowane złote lub czarne - kolorystycznie dopasowane do przyjęcia urodzinowego!

 

Wybierając zaproszenia na 40 urodziny Rosegold Black, można stworzyć przyjęcie właśnie w kolorze różowego złota! W ofercie naszego sklepu posiadamy kubeczki, talerzyki w kolorze rosegold! Takie rozwiązanie sprawdzi się na przyjęciu urodzinowym kobiet, ponieważ kolor rosegold jest elegancki i nowoczesny! 

 

Dodatkowe elementy, które wzbogacą stół urodzinowy to tabliczka rezerwacja, która posiada informacje: czyje jest to przyjęcie oraz, w jakim dniu się odbywa. Księga pamiątkowa może posłużyć jako album do zdjęć, życzeń od gości, którzy przybyli na 40 urodziny. 

 

Jak podziękować gościom za przybycie na przyjęcie urodzinowe? Podziękowanie dla gości w formie słodkiego upominku może składać się z mlecznych czekoladek lub ciasteczek z wróżbą. Ciekawym pomysłem są słodkie upominki, które są personalizowane i posiadają napis “40 urodziny” + imię i datę. W ten sposób można również podkreślić ważność uroczystości, goście będą zachwyceni personalizowanym prezentem.Tort na 40 urodziny - jak udekorować?

Dekoracje na tort na 40 urodziny mogą być dobrane kolorystycznie do całego przyjęcia. Jak udekorować tort na 40 urodziny? Najszybciej tort można udekorować za pomocą specjalnych świeczek. Złote świeczki na tort 40 idealnie oddadzą klimat przyjęcia urodzinowego! Do udekorowania tortu na 40 urodziny mogą przydać się toppery na tort! Uniwersalne toppery na tort są z napisami “Happy birthday”, “It’s my party”.

 

Świeczki na tort na 40 urodziny

Świeczki na tort na 40 urodziny - pomysł na elegancką dekorację tortu

 

Torty na 40 urodziny mogą być w eleganckiej lub humorystycznej formie. Solenizant powinien mieć dopasowany tort, który odzwierciedla jego upodobania i zainteresowania.Dekoracje sali na 40 urodziny - Jak udekorować salę na 40 urodziny?

Do udekorowania sali na 40 urodziny będą potrzebne balony, girlandy, pompony z bibuły, rozety dekoracyjne. Najmodniejsze i eleganckie dekoracje na 40 urodziny są w kolorystyce czarno-złotej! Do udekorowania sali potrzebne będą balony zarówno te lateksowe i foliowe. Balony na 40 urodziny mogą posiadać odpowiedni napis “40th Birthday” dzięki temu podkreślą ważność przyjęcia urodzinowego! Ciekawym pomysłem jest napełnienie balonów helem, będą przez długi czas utrzymywać się w powietrzu! Będzie to bardzo efektowne posunięcie, które wpłynie na całą aranżację sali w domu, restauracji. Natomiast balony można również uzupełnić powietrzem, w zależności jaki efekt ma zostać uzyskany.

 

Girlandy urodzinowe i banery urodzinowe to modna dekoracja sali podczas przyjęcia z okazji 40 urodzin. Uniwersalne są banery urodzinowe, które posiadają napis “Happy Birthday”. Taką dekorację na 40 urodziny można powiesić nad drzwiami wejściowymi lub stołem, przy którym odbywa się uroczystość. Girlandy urodzinowe można wykorzystać wielokrotnie na wiele okoliczności, ponieważ są w uniwersalne wzory! Do dekoracji sali na 40 urodziny mogą posłużyć girlandy w chorągiewki i frędzle. Kurtyna dekoracyjna może posłużyć jako tło i ścianka, podczas wykonywania pamiątkowych zdjęć! 

 

Do dekoracji na 40 urodziny można zaliczyć również dekoracje papierowe, które sprawdzą się podczas wielu okoliczności. Złote i czarne pompony z bibuły, rozety są uniwersalną dekoracją sali, wprowadzą do wnętrza elegancki klimat! Papierowe dekoracje mogą posłużyć również jako ozdoba słodkiego stołu! Słodki stół to bardzo modny element dekoracyjny, na którym umieszczone są słodkości dla gości. Warto umieścić na nim personalizowane upominki w formie czekoladek i ciasteczek z wróżbą!Dekoracje na 40 urodziny - inspiracje

Dekoracje na 40 urodziny zazwyczaj wykonane są w złotej kolorystyce, z czarnymi zdobieniami! Dekoracje na 40 urodziny czarno-złote pasują do stylu glamour przyjęcia! Czarno-złote dekoracje pasują zarówno na 40 urodziny mężczyzny, jak i kobiety! Najbardziej uniwersalne są dekoracje na 40 urodziny w złotym kolorze. W ostatnim czasie modny jest kolor rosegold, który często występuje w dekoracjach urodzinowych! Dekoracje na urodziny w kolorze różowego złota chętnie wybierane są wśród kobiet.

 

Dekoracje urodzinowe w złotym kolorze w połączeniu z białym są eleganckie. Złote dekoracje na 40 urodziny są uniwersalne - zdobione charakterystycznym napisem “40th birthday”. Dekoracje stołu i sali w złotym kolorze pasują najbardziej do stylu glamour przyjęcia!

dekoracje na 40 urodziny złote

Dekoracje na 40 urodziny Złote

 

Czarno-złote dekoracje na 40 urodziny pasują na przyjęcie urodzinowe kobiety i mężczyzny. Ciemna kolorystyka przyjęcia jest elegancka - poprzez połączenie czarnego i złotego koloru. Przyjęcie urodzinowe w czarno-złotych barwach pasuje do stylu glamour. Dekoracje urodzinowe w ciemnych kolorach pozwolą na zorganizowanie tematycznego przyjęcia - np. w stylu lat 20.

dekoracje na 40 urodziny

Dekoracje na 40 urodziny czarno-złote

 

Życzenia na 40 urodziny 

Zbliżają się 40 urodziny bliskiej osoby i szukasz ciekawych życzeń? Poniżej znajdziesz życzenia na 40 urodziny dla męża, żony, brata, siostry, przyjaciółki, rodziców! Życzenia możesz napisać lub wydrukować, aby umieścić je w kartce urodzinowej!Dzisiaj kończysz lat czterdzieści

niechaj Twój życiorys mieści:

pęki kwiatów, czar miłości ,

więcej szczęścia , wytrwałości ,

niech Ci fart z fortuną sprzyja

pech , nieszczęście zaś omija .

 

Lat 40 Ci minęło,

lekkie życie się zaczęło.

Czas na relaks, tak myślimy,

tym prezentem Cię skusimy.

Oby życie było lepsze.

Żyj sto lat. Albo i dwieście!

 

Życie jest krótkie jak sen majowy

i pędzi wciąż naprzód jak strzała.

Dla nas jest ono tylko jedną chwilą -

nie pozwól, by się ta chwila zmarnowała.

Moc życzeń z okazji czterdziestych urodzin.

 

Dużo zdrówka, szczęścia i radości,

każdego dnia pełnego miłości.

Wielkiego świata poznania,

w lotto milionów wygrania –

tego z serca Ci życzymy i hucznie

Twe 40. urodziny obchodzimy!

 

Z okazji 40-stych urodzin

najserdeczniejsze życzenia,

aby każdy następny rok

przynosił wszystko to,

co w życiu najpiękniejsze.

Zdrowia, szczęścia,

niewyczerpanych pokładów wiary

i spełnienia marzeń.

 

Dziś Twoje święto, więc szykuj listę nową

pełną życiowych atrakcji, mega odlotową.

Teraz już wiesz, żeby chwil nie marnować,

więc szybko zaczynaj od razu świętować.

drukuj stronę
© 2008-2020 PinkDrink.pl