Co na panienski?

 

O czym musisz pamiętać planując wieczór panieński?

Zobacz jak Gosia, nasza graficzka, zaplanowała swój wieczór panieński:-)

LISTA GOŚCI:

Osoba organizująca wieczór panieński, w pierwszej kolejności ma za zadanie ustalić, kto powinien zostać zaproszony. Gotową listę dziewczyn warto skonsultować z przyszłą Panną Młodą i upewnić się, że wszystkie ważne dla niej osoby znajdą się na imprezie. Być może będzie ona życzyć sobie, aby podczas pierwszej części zabawy obecna była także mama lub nawet przyszła teściowa. Nie ma wątpliwości, że w ten element planowania wieczoru panieńskiego jego główna bohaterka powinna być wtajemniczona!

> Każdej z osób warto wręczyć przypinkę, zobacz przykłady TUTAJ >>


MOTYW PRZEWODNI IMPREZY:


Organizując wieczór panieński przede wszystkim trzeba pomyśleć o motywie przewodnim. Od niego zależą dekoracje, dodatki dla dziewczyn i sam charakter imprezy. Jeśli chcecie spędzać noc w klubie, najlepszym wyborem będzie kolekcja Glam Diva lub Wild Night. Możecie jednak zdecydować się też na wieczór w stylu Pin Up lub wesołe i kolorowe Hawajskie Party!

Oto przykładowe pomysły na stylizacje:

Dekoracje na wieczór panieński w stylu Glam Diva znajdziecie TUTAJ >>

Dekoracje na wieczór panieński w stylu Wild Night znajdziecie TUTAJ >>

Dekoracje na wieczór panieński w stylu Hawajskie Party znajdziecie TUTAJ >>

Dekoracje na wieczór panieński w stylu Crazy Willy znajdziecie TUTAJ >>

 


GADŻETY DLA PANNY MŁODEJ:


Każda z dziewczyn obecnych na wieczorze panieńskim powinna mieć odpowiednią stylizację. Przyszła Panna Młoda musi być jednak wyróżniona w sposób szczególny! Idealnym dodatkiem dla głównej bohaterki wieczoru może być kotylion, specjalna przypinka, koszulka z napisem Bride czy opaska z welonem. Dla każdego od razu powinno być jasne, która z Was jest królową tego wieczoru.

Opaski z welonem znajdziecie TUTAJ >>

Kotyliony dla Panny Młodej znajdziecie TUTAJ >>

Koszulki z napisem znajdziecie TUTAJ >>

Szarfy na wieczór panieński znajdziecie TUTAJ >>

 

 


DODATKI DLA DZIEWCZYN:

panienski

W zależności od motywu przewodniego czy też miejsca zabawy, każda uczestniczka wieczoru powinna być wyposażona w odpowiednie atrybuty. Mogą to być na przykład kolorowe opaski z tiulu, kokardy, przypinki z wybraną grafiką lub śmieszne okulary. W przypadku wieczoru panieńskiego w stylu hawajskim, najbardziej trafione będą kolorowe, kwiatowe naszyjniki lub przypinki do włosów.

Przypinki na wieczór panieński znajdziecie >TUTAJ<

Opaski, rogi i kapelusze znajdziecie >TUTAJ<

Okulary i maski znajdziecie >TUTAJ<

 

 

 


DEKORACJE WIECZORU PANIEŃSKIEGO:

dekoracje na panienski

Akcesoria i dodatki do ubioru dla Panny Młodej i reszty gości to nie wszystko! Organizując wieczór panieński trzeba też pamiętać o dekoracjach. Dotyczy to zarówno stołu jak i wyglądu wnętrza. Stół będzie wyglądał rewelacyjnie, kiedy wykorzysta się papierowe lub plastikowe naczynia z nadrukowanymi, kolorowymi grafikami. Na imprezie w stylu hawajskim idealnie sprawdzą się dodatki w różnych soczystych kolorach. Do dekoracji sali najlepiej wykorzystać balony, banery, taśmę z napisem 'wieczór panieński' czy kolorowe girlandy.

Balony na wieczór panieński znajdziecie >TUTAJ<

Banery i dekoracje wiszące znajdziecie >TUTAJ<

Słomki i akcesoria do drinków znajdziecie >TUTAJ<

Serwetki, kubeczki i talerzyki znajdziecie >TUTAJ<

Kieliszki znajdziecie >TUTAJ<


PREZENT DLA PANNY MŁODEJ:

Obowiązkowym punktem wieczoru panieńskiego jest wręczenie prezentów przyszłej Pannie Młodej. Pomysły na obdarowanie głównej bohaterki panieńskiej imprezy są bardzo różne. Najczęściej jednak dziewczyny decydują się na zakup zmysłowej bielizny i różnego rodzaju pamiątek z wieczoru, na przykład kieliszka ze specjalnym napisem lub personalizowanego plakatu z podpisami wszystkich gości. Fajnym uzupełnieniem takich stylowych prezentów są różnego rodzaju zabawne gadżety lub nieco bardziej niegrzeczne upominki, takie jak gry do zabawy z mężem albo akcesoria z serii Crazy Willy.

Stylowe prezenty dla Panny Młodej znajdziecie >TUTAJ<

Zabawne prezenty znajdziecie >TUTAJ<

Niegrzeczne prezenty znajdziecie >TUTAJ<


GRY I ZABAWY:

Na imprezie panieńskiej nie może zabraknąć gier i zabaw, które uprzyjemnią czas nie tylko głównej bohaterce, ale i reszcie uczestniczek wieczoru. Najpopularniejsze są gry alkoholowe, na przykład alkochińczyk czy alkoruletka oraz rozmaite karty z pytaniami czy zadaniami dla Panny Młodej. Fajnym pomysłem jest też wypełnienie podczas imprezy pamiątkowego plakatu z podpisami wszystkich dziewczyn i ich poradami na udane małżeństwo. Do zdjęć przydadzą się też wesołe gadżety, takie jak tabliczki ze śmiesznymi napisami lub zestawy rekwizytów.

Pomysły na gry i zabawy na wieczór panieński znajdziecie >TUTAJ<

 

 

 


PAMIĄTKOWE ZDJĘCIE:

Jak już zabawa na dobre się rozkręci, ale wszyscy będą jeszcze w dobrej kondycji ;) warto zrobić pamiątkowe zdjęcie na którym znajdą się wszystkie dziewczyny zaproszone na wieczór panieński. Fajnym pomysłem będzie też wywołanie lub wydrukowanie takiego zdjęcia po imprezie i wręczenie przyjaciółce w ramce jako prezent. Takie zdjęcie będzie super pamiątką z tej jedynej w swoim rodzaju, niepowtarzalnej babskiej imprezy. :)

drukuj stronę
© 2008-2020 PinkDrink.pl