Baby Shower - co to jest, jak zorganizować, jakie dekoracje wybrać na przyjęcie Baby Shower!

Dekoracje na Baby Shower to bardzo istotny aspekt wydarzenia, o który dosyć ciężko zadbać. W naszym kraju nie jest bardzo popularne wydarzenie, dzięki czemu niewiele jest dekoracji typowo dostosowanych pod Baby Shower. Nasz sklep jednak przygotował dla Was specjalną ofertę, która posiada wszelkie elementy potrzebne do stworzenia takiego wydarzenia. Najlepszym rozwiązaniem będzie zaopatrzenie się we wszystkie niezbędne elementy w jednej kolekcji. Dzięki temu Wasze ozdoby będą spójne i jednolite. Warto przygotować zaproszenia, dekoracje wnętrza, dekoracje stołu oraz gadżety, które uatrakcyjnią Wasze przyjęcie.

 

Zobacz dekoracje na Baby Shower ze sklepu PinkDrink.pl

gry i zabawy na baby shower

Zabawy i gry na Baby Shower
- zobacz w sklepie

prezenty na Baby Shower

Prezenty na Baby Shower
- zobacz w sklepie

dekoracje stołu na Baby Shower

Dekoracje stołu na Baby Shower
- zobacz w sklepie

dekoracje tortu na baby shower

Dekoracje tortu na Baby Shower
- zobacz w sklepie

balony na baby shower

Balony na Baby Shower
- zobacz w sklepie

zaproszenia na baby shower

Zaproszenia na Baby Shower
- zobacz w sklepie

Kolekcja Zapach Piwonii na Baby Shower

Kolekcja Zapach Piwonii
- zobacz w sklepie

Kolekcja Oh Baby na baby shower

Kolekcja Oh Baby
- zobacz w sklepie

 

 

Zaproszenia na Baby Shower

Najprostszym rozwiązaniem będzie zdecydowanie się na zaproszenia personalizowane, dzięki którym wszelki trud wypisywania ich znika. Otrzymujecie już gotowy produkt, który wystarczy włożyć do koperty wręczyć najbliższym. Pięknie wykończone zaproszenia prezentują się bardzo stylowo i elegancko. W komplecie otrzymujecie kopertę z odpowiadającym wnętrzem oraz naklejkę do zamknięcia jej.

Jeżeli jesteście fanami klasyki to świetnym pomysłem będzie zdecydowanie się na zaproszenia do wypisania. Dzięki takiej wersji, Wasze powiadomienia zyskują bardziej osobisty charakter. To Wy, ręcznie, wpisuje się wszystkie najważniejsze dane, którymi charakteryzuje się przyjęcie. Sprawia to jednak więcej problemów, na które musicie poświęcić więcej czasu. Jeżeli jednak to Wam nie straszne to zaproszenia do wypisania na Baby Shower to idealny wybór dla Was! 

 

Niezwykłe dekoracje wnętrza na Baby Shower

Nie jest tajemnicą, że wśród najlepszych dekoracji wnętrza na wszelkie uroczystości są dekoracyjne balony. Dzięki nim jesteście w stanie stworzyć bardzo piękne i niezwykle efektowne dekoracje, które z pewnością zaskoczą Waszych najbliższych.

Wśród najnowszych trendów królują transparentne balony, w których możecie umieścić kolorowe konfetti w najmodniejszych kolorach. Dzięki temu Wasze ozdoby będą idealnie wpisywać się w najnowsze trendy sezonu 2020. Najlepiej będą wyglądać wypełnione helem, dzięki któremu będą się pięknie unosić w powietrzu. 

Bardzo popularne są również balony foliowe. Występują w wielu kształtach i kolorach. Dzięki temu każdy z Was jest w stanie wybrać najbardziej odpowiednie dla swojego przyjęcia, które będzie świetnie wzbogacone o te elementy. Na Baby Shower najlepiej sprawdza się balony foliowe w kształcie napisu “girl” lub “boy”, w kształcie serca. Znakomicie podkreślają charakter uroczystości, które znacznie zyska na atrakcyjności. Najlepszym rozwiązaniem będzie stworzenie cudownych aranżacji, dzięki którym pamiątkowe fotografie będą jeszcze bardziej wyjątkowe. 

 

Najmodniejsze dekoracje stołu na Baby Shower

Jednym z ważniejszych elementów dekoracyjnych podczas przyjęcia Baby Shower są ozdoby stołu. Istotne jest, by wszystko pięknie się prezentowało i podkreślało charakter przyjęcia. Świetnym pomysłem będzie dobranie odpowiednich talerzyków, kubeczków i serwetek, które urozmaicą Wasze przyjęcie i sprawią, że całość będzie niezwykle atrakcyjna, wyjątkowa.

Kierując się najnowszymi trendami najlepszym wyborem będzie zdecydowanie się na kolor rosegold. Dzięki temu Wasze wszelkie ozodoby będa bardzo spójne i atrakcyjne. Kubeczki, talerzyki w tej kolorystyce są bardzo atrakcyjne i niezwykle modne. Razem będą tworzyły niezwykłą całość, która świetnie będzie prezentować się na przyjęciu Baby Shower.

Kompletując elementy zastawy stołowej, nie można zapomnieć o serwetkach papierowych. To one finalizują wszelkie dekoracje stołu. Najpopularniejszym wariantem są zdecydowanie serwetki z napisem “Baby Shower” w najmodniejszej kolorystyce. Napis znakomicie podkreśla charakter uroczystości, dzięki czemu są świetnym wyborem na taką imprezę. W połączeniu z najmodniejszymi elementami zastawy, stworzą piękną całość. Jeżeli ciężarna spodziewa się dziewczynki możecie zdecydować się na różowy wariant, jeśli chłopca - niebieski. W ten sposób wprowadzić nieco koloru do Waszych dekoracji i podkreślicie płeć dziecka w wspaniały sposób. 

 

Dekoracje tortu na Baby Shower

Z pewnością jednymi z najbardziej atrakcyjnych elementów dekoracyjnych tortu na Baby SHower jest opłatek lub topper. Łatwość aplikacji tych elementów, sprawia że całość jest niezwykle wyjątkowa. Wasze dekoracje będą zapamiętane przez najbliższych i znacznie urozmaicą całe wydarzenie.

Opłatek na tort prezentuje się bardzo efektownie. Posiada specjalną personalizację imieniem mamusi oraz datę wydarzenia, dzięki temu jest bardzo oryginalny.

Toppery wykonane z kartonu lub drewna można podzielić na te spersonalizowane lub uniwersalne. Zarówno klasyczny napis “Baby Shower” będzie świetnym pomysłem, jak i personalizowany topper z danymi bohaterki dnia.

 

Dodatki i akcesoria na Baby Shower

Jeżeli chcecie zorganizować dodatkowe atrakcje na przyjęciu, świetnym pomysłem będą ankiety dotyczące przyszłości dziecka lub test z certyfikatem na Przyszłą Mamę. W taki sposób z pewnością wprowadzicie wspaniałą atmosferę i rozrywkę pomiędzy momentami wspomnień i porad.

Jako prezent dla przyszłej mamusi najlepiej sprawdzi się skrzynia z personalizowanymi prezentami w środku, które pomogą jej zachować to wyjątkowe wydarzenia na długi czas w jej pamięci.

© 2008-2021 PinkDrink.pl