Prezenty na ślub

Prezenty na ślub powinny być wyjątkowe i dopasowane do Nowożeńców. Pomysłowe prezenty na ślub z pewnością wywołają uśmiech na twarzach Pary Młodej. Jak wiadomo wartość upominku nie jest tak istotna jak jego przekaz oraz wartość sentymentalna, więc warto wnikliwie przemyśleć swój wybór zanim się go dokona i przeanalizować jak dobrze znamy przyszłe Małżeństwo. Jak zaskoczyć nowożeńców i obdarować ich w wyjątkowy sposób w dniu ślubu?

Prezenty na ślub 2020

Prezenty na ślub w sezonie 2020 to przede wszystkim prym prezentów personalizowanych oraz grawerowanych, które można samemu zaprojektować. Mogą to być skrzyneczki prezentowe z personalizacją lub inne gadżety. Fajne prezenty na ślub to te, które zostały wręczone od serca. Zawsze wywołują piękne, pozytywne emocje i pozostają pamiątką na długie lata.  

prezenty ślubne prezenty dla nowożeńców

Prezent na ślub dla Pary Młodej - kliknij na zdjęcie i zobacz w sklepie PinkDrink.pl

 

Eleganckie prezenty dla Nowożeńców

Niektórzy decydują się na elegancki prezent na ślub. W naszym sklepie proponujemy na prezent dla Pary Młodej specjalnie personalizowaną skrzyneczkę z jasnego, naturalnego drewna na alkohol. Dekorowana kartka na wierzchu skrzyneczki zawiera tekst o małżeństwie, imiona Pary Młodej, dedykację oraz elegancką grafiką. W środku skrzyneczki znajduje się butelka pysznego ekologicznego, półwytrawnego wina czerwonego z czarnego bzu (zawartość alkoholu: 13%). Piękna skrzynia otwierana jest za pomocą przesuwnej listwy z przodu. Jest to bardzo elegancka propozycja prezentu na ślub, która z pewnością ucieszy Nowożeńców.

 

Prezent na ślub dla Pary Młodej wino w skrzyni

Prezent na ślub dla Pary Młodej wino w skrzyni - zobacz różne rodzaje w sklepie PinkDrink.pl

 

Śmieszny prezent ślubny

Wielu znajomych Pary Młodej decyduje się często na śmieszne prezenty ślubne jak na przykład dzwoneczki wzywające na seks, karna puszka małżeńska czy zdrapka w ramce z pozycjami seksualnymi na każdy dzień. Wszystkie te nieco perwersyjne gadżety mają finalnie pozytywny wydźwięk i bawią. Obdarowanie tego typu prezentami na ślub manifestuje pewien wyraz więzi, dzięki której bliscy mogą sobie pozwolić na sprezentowanie Parze Młodej komicznych prezentów. Zabawne pomysły prezentowe z pewnością będą śmieszną pamiątką na lata.

Prezent na ślub koleżanki z pracy może mieć charakter użyteczny. W naszym sklepie można zakupić w formie prezentu satynowy szlafrok z paskiem w wersji białej, bądź różowej w zestawie z regulowanymi stringami. Jest to szlafrok dekorowany napisem na w jasnoróżowym serduszku plecach: “Żona idealna”. Z pewnością koleżanka będzie zadowolona z takiego prezentu na ślub, ponieważ jest użyteczny, a także bardzo ładny. 

Najpopularniejszy prezent ślubny - skrzyneczka Na Przyszłość

Najpopularniejszy prezent ślubny - skrzyneczka Na Przyszłość

 

Prezent na ślub dedykowany

Prezent na ślub od świadkowej lub Chrzestnej są zazwyczaj najbardziej pokaźne. Bardzo często są to po prostu pieniądze, które Młoda Para będzie mogła wykorzystać na nowej drodze życia. Coraz częściej Nowożeńcy w zaproszeniach określają, że wolą dostać pieniądze od gości niż inne drobiazgi, ponieważ zbierają fundusze na podróż poślubną, mieszkanie oraz inne wspólne wydatki. W naszym sklepie można zakupić prezent na ślub dla Pary Młodej w formie skrzynki pełnej kasy. Jest to nieco humorystyczny prezent, ponieważ w środku pięknie zdobionej skrzyneczki znajdują się mini banknoty o nominale 200 złotych. Jest to bardzo kreatywny sposób wręczenia gotówki Młodej Parze w prezencie. Skrzyneczka wykonana jest z naturalnego drewna. Wnętrze pudełka, poza mini banknotami 200 zł, zawiera także karteczkę z tekstem, imionami Pary Młodej, datą uroczystości oraz imieniem osoby, która wręcza prezent z napisem: “...by Wam nigdy nie zabrakło!”. Wewnątrz obok personalizacji znajduje się klamra, na którą zgodnie z przeznaczeniem należy przypiąć prawdziwy banknot. Jednakże można swobodnie zapełnić całą skrzyneczkę prawdziwymi banknotami! Nowożeńcy z pewnością nie będą protestowali! :)

Prezent ślubny - skrzynia na pieniądze

Prezent ślubny - skrzynia na pieniądze

 

Stylowe prezenty ślubne

Stylowym prezentem na ślub są ozdobne wieszaki na ubrania z napisem: “Mąż” i “Żona”. Można je kupić w naszym sklepie i zaskoczyć Parę Młodą pięknym dodatkiem do garderoby w tym wyjątkowym dniu. Jest to rewelacyjny komplet dwóch wieszaków przepięknie malowanych na biało z dekoracyjnymi ornamentami. Tego typu wieszak z pewnością ucieszy Parę Młodą i będą mieli piękną pamiątkę ze ślubu. Bardzo podobnym prezentem dla Pary Młodej są komplety okazjonalnych kubków. Proponowane przez nasz sklep zestawy są zapakowane w ozdobny kartonik. Może to być prezent główny lub w formie dodatku do kwiatów. Kubki posiadają piękny, kwiatowy nadruk oraz napisy: “Idealna Żona” oraz “Idealny Mąż”. Z pewnością wywołają uśmiech na twarzach Nowożeńców.

© 2008-2021 PinkDrink.pl