Zaproszenia na 40 urodziny

 

Zaproszenia na 40 urodziny to bardzo ważny element podczas organizowania imprezy urodzinowej. Tekst zaproszenia na 40 urodziny, grafiki, koperty - wszystkie aspekty są niezwykle istotne i należy o nie zadbać w odpowiedni sposób. Możecie zdecydować się na zaproszenia na 40 urodziny ręcznie robione. Są one jednak bardzo praco i czasochłonne. Jednym z najbardziej popularnych wariantów są zaproszenia na 40 urodziny do wypisania. Pięknie się prezentują i będą idealnym rozwiązaniem na wszelkie uroczystości. Wybierzcie odpowiednie grafiki kierując się najnowszymi trendami na sezon 2020 i własnymi preferencjami.

 

Jaki termin wybrać? Kiedy wręczyć zaproszenia na urodziny?

Organizowanie przyjęcia urodzinowego to bardzo czasochłonny i monotonny proces. Warto odpowiednio wcześniej wszystko sobie rozplanować, by nie pominąć żadnego ważnego elementu. Jednym z aspektów, o które należy zadbać są zdecydowanie zaproszenia na przyjęcie. Po wyborze odpowiednich nasuwa się pytanie: Kiedy je wręczyć? Kiedy będzie odpowiedni termin, aby wszystkim pasowało?

Zdecydowanie warto postawić na weekend, podczas którego nie odbywają się żadne ważne uroczystości i wydarzenia. Okres świąteczny, urlopowy na pewno będzie skomplikowany i ciężko będzie wybrać odpowiedni termin, który podpasuje większości osób. W zależności od tego, jaki rodzaj przyjęcia urządzacie, czas imprezy i okres, w jakim należy rozdać zaproszenia będzie różny. Planują wyjazd w góry, nad morze zaproszenia na pewno należy rozdać dużo wcześniej, nawet kilka miesięcy wcześniej. Jest to kilkudniowy wyjazd, na który przyjaciele będą musieli wziąć sobie kilka dni urlopu, zorganizować opiekę nad dziećmi itd. Jeżeli postawiliście na zorganizowanie imprezy w lokalu, sali, restauracji nie musicie wręczać zaproszeń z tak dużym wyprzedzeniem czasowym. Zdecydowanie kilka tygodni będzie odpowiednie. Bliskie osoby będą mogły zarezerwować sobie dany termin lub ewentualnie zmienić plany, by pojawić się na Waszej imprezie. 

 

Najmodniejsze wzory i motywy 

Wśród najnowszych trendów na sezon 2020 królują od dłuższego czasu wzory minimalistyczne. Znajdziecie w nich subtelną, delikatną kolorystykę jak biel, złoto, beż. Coraz częściej pojawiają się również motywy botaniczne, gdzie znajdziecie grafiki gałązek, liści i geometrycznych wykończeń. Wszystkie elementy idealnie ze sobą współgrają i świetnie sprawdzą się na uroczystości 40 urodzin zarówno kobiety, jak i mężczyzny. 

Jeżeli jesteście fanami mocniejszych wykończeń warto postawić na motywy idealnie wpisujące się w stylistykę boho. Ciemnoróżowe, fioletowe barwy, grafiki kwiatowe to charakterystyczne elementy, które pojawiają się w tym motywie. Świetnie sprawdzą się na imprezie urodzinowej kobiety. 

Dla mężczyzny świetnym wyborem będzie czarno-srebrna kolorystyka. Prezentuje się bardzo elegancko i nowocześnie, świetnie wpisując się w najnowsze trendy. Przedstawimy Wam najpiękniejsze propozycje, świetnie wpisujące się w najnowsze trendy na sezon 2020. 

 

Minimalistyczne zaproszenia Eukaliptus

Zwracając uwagę na najnowsze trendy, nie możecie przejść obojętnie wobec zaproszeń na 40 urodziny z kolekcji Gałązka Eukaliptusa. Na białych kartach widnieje grafika gałązek eukaliptusa o malarskim wykończeniu ze złotymi elementami geometrycznymi. Całość została uzupełniona złotą czcionką oraz grafiką cyfry “40”. Wszystkie elementy idealnie się ze sobą komponują i świetnie wpisują w najnowsze trendy. Wewnątrz kart znajduje się gotowy tekst do ręcznego wypisania najważniejszymi informacjami. Do zestawu dorzucamy również koperty, w które możecie spakować piękne karty. 

 

Zaproszenia na 40 urodziny rosegold

Bardzo atrakcyjnym rozwiązaniem są zaproszenia z motywem dekoracji w kolorze rosegold. Jest to jeden z najbardziej pożądanych i popularnych kolorów ostatniego czasu. Warto więc wprowadzić go na Waszych powiadomieniach. Zaproszenia Rosegold Black prezentują się bardzo elegancko i nowocześnie. Na czarnych kartach widnieje grafika cyfry “40” oraz konfetti w kolorze rosegold. Taki wariant znakomicie będzie prezentował się na urodzinach kobiety. 

Jeżeli chcecie postawić na nieco delikatniejszą opcję, świetnym wyborem będą zaproszenia Rosegold Confetti. Są dużo bardziej subtelne i delikatne od czarnych wersji. Na białych kartach znajduje się odpowiadająca grafika do zaproszeń Rosegold Black. Wewnątrz natomiast, całe karty zostały zadrukowane konfetti. Takie zaproszenia świetnie sprawdzą się zarówno na hucznej imprezie, jak i domowym spotkaniu.    

 

Zaproszenia na 40 urodziny boho

Świetnym rozwiązaniem są również zaproszenia o mocniejszym klimacie w stylistyce boho. Na czarnych kartach widnieją grafiki ciemnoróżowych i fioletowych kwiatów, uzupełnionych złotymi elementami graficznymi. Idealnie wpisują się w najnowsze trendy na sezon 2020. Zaproszenia w stylistyce boho z pewnością nie są dla wszystkich, ale na pewno wywołają furorę i zachwycą Waszych gości. Warto dobrać do nich cudowne dekoracje stołu i wnętrza,  by całe przyjęcie było bardzo spójne.

 

Zaproszenia na 40 urodziny dla mężczyzny

Jeżeli poszukujecie idealnego wariantu powiadomień dla mężczyzny, warto zatrzymać się przy wariancie Czarno-Srebrne. Prezentują się bardzo elegancko i nowocześnie, idealnie wpisując się w trendy. Na czarnych kartach znajdują się srebrne grafiki balonu foliowego w kształcie cyfry “40” oraz ozdób urodzinowych: serpentyn, konfetti. Świetnie podkreślają charakter uroczystości. Do kompletu otrzymujecie również koperty, do których możecie zapakować swoje zaproszenia. 

© 2008-2021 PinkDrink.pl