Przypinki, opaski oraz maski pozwolą Wam dopełnić stylizacje na Wieczór Panieński!

Organizacja Wieczoru Panieńskiego to nie tylko wybór miejsca, prezentu dla Panny Młodej czy dobranie dodatków do dekoracji stołu i pomieszczenia. W tym dniu ważna jest przede wszystkim przyszła Panna Młoda, ale też wszystkie dziewczyny obecne na Wieczorze Panieńskim!

Nieważne, czy świętujecie w domu czy w klubie bardzo ważna jest stylizacja. Najczęściej wybierana kolorystyka do stroju to czerń i róż. Wybierzcie więc opaski na panieński, aby wyróżnić się z tłumu. Dla Panny Młodej warto wybrać opaskę z welonem, gdyż to ona jest przyszłą żoną :-). Dla wszystkich dziewczyn warto zdecydować się na opaskę z kokardką, tiulem czy uszkami.

Jeżeli organizujecie luksusowy Wieczór Panieński w romantycznym stylu świetnym wyborem są maski. Koronkowe maski na panieński nadadzą Waszej stylówce tajemniczości.

Nie zapomnijcie również o przypinkach i szarfach! Przypinki to niedrogi gadżet na panieński, który powinna mieć każda dziewczyna. Szarfy natomiast świetnie będą wyglądały na zdjęciach z panieńskiego!

 

Wybierz przypinki, maski i opaski na panieński ze sklepu PinkDrink.pl:

 

przypinki na wieczór panieński

Przypinki na panieński - zobacz w sklepie

szarfy na panieński

Szarfy, kotyliony - zobacz w sklepie

opaski na panieński

Welony, opaski, kapelusze - zobacz w sklepie

maski na wieczór panieński

Okulary, maski, tatuaże - zobacz w sklepie

gadżety na panieński

Idź na stronę główną sklepu>>

 


© 2008-2020 PinkDrink.pl